Image

ققرعه‌کشی زمین رایگان در یزد

به گزارش روز چهارشنبه اداره کل راه و شهرسازی یزد ، احسان خواجه رضایی افزود: بر اساس بند ح تبصره ۱۱ قانون بودجه ۱۴۰۲، در سال جاری یک قطعه زمین به صورت رایگان در قالب شرایط مندرج در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به خانواده‌های دارای چهار فرزند و بیشتر زیر ۲۰ سال اختصاص می یابد.وی اظهار کرد: خانواده های متقاضی زمین دارای چهار فرزند زیر ۲۰ سال که در سامانه طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند و افرادی که دارای این شرایط هستند، می‌توانند برای شرکت در قرعه کشی ثبت نام کنند.

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد ادامه داد: همچنین قرعه کشی زمین برای خانواده سه فرزند که تولد فرزند آنها از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ به بعد است نیز همزمان با خانواده های دارای چهار فرزند انجام می شود.

خواجه رضایی خاطرنشان کرد: اراضی که برای طرح نهضت ملی مسکن اختصاص یافته با متراژ حداکثر ۲۰۰ متر به این خانواده اختصاص می‌یابد و نحوه واگذاری اراضی که در قرعه کشی شماره قطعه آن برای متقاضی پیامک شده، به آنان اطلاع رسانی و فرایند قرارداد و تحویل زمین (برحسب قطعات آماده سازی شده نه بر حسب شماره قطعات) پس از عید سعید غدیر خم آغاز می شود.

وی گفت: با توجه به طولانی بودن مراحل انجام کار، اطلاع رسانی به متقاضیان به مرور انجام می شود تا نسبت به امضای قرارداد و تحویل چک های مربوط برای هزینه ساخت و ساز اقدام نمایند.

خواجه رضایی از تمام واجدان شرایط خواست نسبت به ثبت نام در سامانه و تشکیل پرونده در دفاتر پیشخوان دولت اقدام کنند.

در اراضی که برای طرح نهضت ملی مسکن اختصاص یافته و با متراژ حداکثر ۲۰۰ متر به این خانواده اختصاص می‌یابد.

به دنبال خانه رویایی هستید ؟

ما می توانیم به شما کمک کنیم تا رویای خود را برای یک خانه جدید محقق کنید